Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть

Привет! Мы – онлайн-школа английского Englishdom

Мы предлагаем 3 варианта обучения:

👩‍💻

Индивидуальные онлайн-уроки с преподавателем на нашей интерактивной платформе ED Class

🤓

Самостоятельное изучение английского на нашем сайте в онлайн-тренажере

📱

Либо обучение в мобильном приложении Ed Words, или на современной онлайн-платформе и в разговорных групповых занятиях

8 сентября 2022
2 мин. читать

Чи готові ви до виступу англійською мовою?

Нет времени читать? Сохрани в

Содержание статьи:

notebook image

Проверь свой уровень английского

Это бесплатный комплексный тест, который поможет определить твой уровень владения языком по всем параметрам:

  • Грамматика
  • Словарный запас
  • Чтение
  • Восприятие речи на слух

🕣 🇬🇧 Tест займет до 15 мин

Hello everyone! Отже, зненацька до ваш дійшла «приємна» новина. На роботі лід радісно оголосив, що за тиждень на вас чекає презентація. А оскільки на презентації будуть присутні іноземні партнери, то презентація «обов'язково має бути англійською мовою». Виникає питання, що ж робити? Погоджуватися і самостійно провести презентацію чи просити допомоги у колег?

Сьогодні ми пропонуємо вам пройти тест: «Чи готові ви до виступу англійською?»

Структура тесту

У цьому тесті 10 питань. Структура у всіх питань однакова. Вам пропонується речення із пропущеним словом. Вам потрібно вибрати правильний варіант із запропонованих. Правильний варіант лише один.

Після відповіді на останнє запитання ви побачите результати тесту. Кількість правильних відповідей потрібно звірити з табличкою нижче та дізнатися, наскільки добре ви впоралися. Звертайте увагу насамперед на питання, де ви помилилися. Так ви дізнаєтеся про свої слабкі місця і зможете відточити потрібну тему в онлайн тренажері.

Перед тим, як ви почнете, ще одна порада. У кожному питанні буде четвертий варіант відповіді – "не знаю". Не ігноруйте його. Якщо не впевнені у відповіді, краще натиснути на цей варіант, щоб не заробити незаслужені бали просто завдяки успіху. Домовились? Тоді можете приступати!

 

131

Читай также

Текст и перевод песни F.R.I.E.N.D.S. (Marshmello ft Anne-Marie)

Результати тесту

0 – 4 правильних відповідей: На жаль, ви ще не готові до виступів англійською мовою. Необхідно вивчити необхідну лексику та тренувати розмовні навички.

5 – 7 правильних відповідей: Це добрий результат. Ви непогано орієнтуєтесь у бізнес лексиці та граматиці англійської мови. 

8 – 10 правильних відповідей: Відмінний результат! У вас хороші знання бізнес-лексики і ви успішно зможете провести презентацію для іноземних колег. Але не забувайте, що без практики мовлення усі вивченні слова мають тенденцію забитися.

Якщо ви хочете покращити вашу англійську у фінансовій сфері, рекомендуємо звернути вашу увагу на наш курс «Англійська для фінансів та аудиту».

Розкрийте світ нових можливостей через вивчення англійської онлайн. З Englishdom ви впевнено оволодієте мовою для комунікації у будь-якому куточку світу та з легкістю проводитимете виступи на англійській мові. Think global, speak local.

Englishdom #надихаємовивчити