Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть
28 июля 2022
2 мин. читать

Чи зможете ви відрізнити: Present Simple від Present Continuous?

Нет времени? Сохрани в

Содержание статьи:

Hello, everybody! Наріжним каменем англійської граматики є часи. А такі важливі часи, як Present Simple та Present Continuous, не повинні викликати будь-яких труднощів, якщо ви хочете просунутися у вивчення англійської.

Тому сьогодні ми пропонуємо пройти тест, який покаже, чи засвоїли ви правила правильного вживання часів в англійській мові – Present Simple – Теперішнього Простого часу та Present Continuous – Теперішнього Тривалого часу.

 

Повторіть граматику, щоб не зробити помилок. І потім можете приступати.

 

Умови прості. Усього буде 20 питань, прямих як часів. У кожному три варіанти відповіді. З них правильний один. Чим більше наберете балів, тим краще, а результати дізнаєтеся наприкінці після тесту.

Чи готові? Тоді можете розпочинати. Бажаємо успіхів!

 

114

Результати тесту

0-6 правильних відповідей: Oh no… Вам поки що рано переходити до серйозної граматики. Повторіть основу.

7-12 правильних відповідей: Ви загалом знаєте ці англійські часи і можете висловлюватися так, щоб вас зрозуміли. Іноді ви припускаєтеся помилок, але це тимчасово. Продовжуйте займатись.

13-17 правильних відповідей: Граматикою вас не налякати, тільки не зупиняйтеся на досягнутому – продовжуйте покращувати свій рівень.

18-20 правильних відповідей: Це один із найкращих результатів! У теоретичній граматиці ви молодчина.

Що робити з результатами тесту онлайн?

Якщо вас задовольнив результат, то порадіти. А якщо ні, то доведеться повторити пройдені теми та спробувати свої сили ще раз. Не забудьте перечитати теорію на теми, в яких були помилки. Це ви можете зробити в нашому онлайн тренажері. Краще їх викорінити зараз, на початку шляху.

Якщо ж ви відчуваєте, що самі не впораєтеся і вам потрібна допомога експерта, ви завжди можете постукати до нас ;) Для цього запишіться на безкоштовний онлайн урок з викладачем. Там ви протягом 50 хвилин зможете поспілкуватися з викладачем, одночасно виконуючи різні завдання. І до кінця уроку викладач зможе більш точно оцінити ваш рівень англійської, виявити ваші слабкі місця та дати необхідні рекомендації.

EnglishDom #надихаємовивчити