EnglishDom GET on the store

Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть
23 сентября 2018
8 мин. читать

Beginner: опис рівня володіння англійською A1

Нет времени? Сохрани в

Cьогодні день існує велика кількість способів вивчення англійської мови, будь-то курси, довідники, розмовники або викладачі й таке інше. Кожен може вибрати для себе слушний варіант. Так, для того щоби продуктивно та ефективно вивчати мову, вам потрібно спершу визначитися з рівнем ваших знань, тобто на якому з 6 ступенів навчання ви знаходитесь. Can you do that?

Зміст статті:

Одна з основних систем визначення рівня володіння мовою — це CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). CEFR або Загальноєвропейська система оцінки знання іноземних мов — система, яка розроблена Радою Європи, використовується для визначення рівня володіння іноземною мовою.

Смисл CEFR — метод оцінки та навчання, який можна застосовувати для всіх європейських мов. В CEFR є 6 рівній: А (А1 і А2) — елементарне володіння, B (B1 і B2) — самостійне володіння, C (C1 і C2) — вільне володіння.

Рівні англійської мови

Таблиця рiвней английскої
LEVEL Description CEFR level
Beginner Ви не розмовляєте англійською ;)
Elementary Ви можете сказати і зрозуміти деякі слова і фрази A1
Pre-Intermediate Ви можете поспілкуватись «простою» англійською та зрозуміти співрозмовника в знайомій вам ситуації, але з утрудненнями A2
Intermediate Ви можете цілком добре розмовляти і розуміти мовлення на слух. Можете виразити свої думки за допомогою простих речень, але зазнаєте труднощів, зіштовхуючись зі складними граматичними конструкціями та лексикою B1
Upper-Intermediate Ви добре розмовляєте і розумієте англійське мовлення на слух, та все ж можете припускатися помилок B2
Advanced Ви швидко розмовляєте англійською і повністю розумієте мовлення на слух С1
Proficiency Ви володієте англійською на рівні носія мови С2

Начальный уровень английского языка

Читайте також: Самовчителi з мови

Рівень Beginner — це ази англійської мови, початковий рівень або перший ступінь знань. якщо ви ніколи не вивчали англійську мову і нічого про неї не знаєте, то рівень Beginner підійде ідеально. Як ви могли зауважити, в таблиці в нього таке саме літерне позначення як і для рівня Elementary, але з маленьким нюансом. Якщо у вас невеликий словниковий запас і ви можете побудувати декілька простих речень англійською мовою, знаєте ази граматики і правила читання, то можете сміливо переступити рівень Beginner та відразу приступати до Elementary. Easy.

Ми рекомендуємо вам розпочати навчання з початкового рівня, якщо ви:

 • ніколи раніше не вивчали іноземну мову;
 • вивчали іноземну мову, але не англійську;
 • вивчали англійську в школі / вузі / на курсах дуже давно і вже нічого не пам’ятаєте;
 • вивчали англійську раніше, маєте елементарні, розрізнені знання, і хочете почати з «нуля», щоби систематизувати їх;

До речі, якщо вам цікаво знати свій рівень англійської, то пройдіть наш комплексний тест визначення рівня володіння англійською.

Також ви могли чути про підрівні в англійській, таких як: False Beginner та Strong Beginner.

Отже, у вас рівень False Beginner (псевдопочатковий), якщо ви вивчали англійську в школі чи в іншому навчальному закладі, але це було давно (і неправда), і ви вже все чудово забули. В такому випадку, ваше навчання розпочнеться не з абетки та рахування від одного до десяти, а з простих речень та основних часів.

Ви володієте рівнем Strong Beginner (сильний початковий або майже Elementary), якщо уроки англійської в школі залишили якийсь відбиток, і ви пам’ятаєте декотрі слова та фрази, можете, не кваплячись, повідомити про себе основну інформацію і зрозуміти просте питання, нехай і не з першого разу.

 

Знання
Навичка Ваші знання
Читання (reading) Ви знаєте правила читання слiв. 
Ви можете читати прості невеликі тексти та діалоги, адаптовані для вашого рівня.
Письмо (writing) Ви правильно пишете букви англійської абетки.
Ви можете написати текст з декількох простих речень.
Аудiювання (listening) Ви розумієте адаптовані для свого рівня аудіозаписи
Ви можете зрозуміти примітивне мовлення іноземців, якщо вони говорять чітко і повільно, при цьому використовують знайомі вам слова і фрази.
Мовлення (speaking) Ви знаєте алфавіт, можете рахувати англійською.
Ви можете повідомляти час та дату англійською мовою.
Ви можете сказати про себе декілька простих речень.
Ви можете відповісти на елементарні питання про себе, своє хобі.
Ви знаєте назви професій, країн світу, національностей.
Ви можете знайомитися з людьми, використовуючи декілько простих фраз.
Ви можете підтримати розмову і поговорити про погоду.
Ви можете зробити покупки в магазині та замовити блюдо в ресторані.
Лексика (vocabulary) Ваш словниковий запас складає від 500 до 700 слів та фраз.
Кращі викладачі для навчання англійської в онлайн-школі EnglishDom!: 

Програма рівня Beginner включає в себе вивчення наступних тем

 

Програма рівня Beginner містить вивчення наступних тем  
 Граматичні теми:

- Дієслово «to be»;
- Артиклі «a/an», «the»;
- Вказівний займенник «this» / «that» / «these» / «those»;
- Однина і множина іменників;
- Прикметники;
- Possessive Case (вираз приналежності).

Лексичні теми: 

- Знайомство;
- Сім’я та друзі;
- Люди, країни та національності;
- Числа та кольори;
- Їжа і напої;
- Робота;
- Хобі;
- Розклад дня;
- Погода;
- Подорожі.

 

 

- Конструкції «there is» / «there are»;
- Прийменник місця;
- Неправильні дієслова;
- Модальне дієслово «can»;
- Present/Past/Future Simple, Present Cont;
- Порядок слів у питаннях;
- Прислівники частоти;
- Наказовий спосіб;
- Питання: загальні, спеціальні;
- Конструкція «like doing»;
- Конструкція «be going to».

 

- Відвідування магазинів та ресторанів;
- Гроші;
- Одяг;
- В готелі, на заправці, в офісі.

 

 

 

Срок обучения на начальном уровне английского языка

read also
Читай также

Знакомства на английском

Термін вивчення рівня Beginner

Тривалість періоду вивчення англійської на рівні Beginner цілком залежить від індивідуальних особливостей студента і регулярності занять. Середній строк навчання на курсі Beginner складає 2-4 місяці. Саме на цьому рівні ви вперше знайомитесь з англійською мовою. В цей час закладається ваше відношення до мови. Якщо ви хочете вивчати англійську з досвідченим викладачем, то спробуйте вивчати англійську по Скайпу в нашій школі.

На початковому рівні все почувають себе невпевнено, відчувають різні труднощі та бояться здійснювати помилки. Ми б хотіли поділитися з вами порадами вчителів про те, як подолати бар’єр початкiвця.

Вас також може зацікавити: Опис рiвня Elementary

Детально. Скільки потрібно вчити англійську мову?

 • Дозвольте собі здійснювати помилки. Давайте одразу згадаємо, як в дитинстві ми вивчали українську мову, як вчилися правильно говорити, читати та писати. Ви відразу згадаєте, що здійснювали чимало помилок і зовсім на них не зациклювалися. Те ж саме і з англійською мовою. Забудьте перфекціонізм! Ви будете здійснювати помилки у любому випадку, але з належною практикою їх буде ставати все менше і менше.
 • Не бійтеся розмовляти с акцентом. Звичайно, необхідно вимовляти звуки англійської мови чітко і правильно, однак, не бійтеся розмовляти з акцентом, інакше заговорити буде доволі складно. Англійську вчать у всіх куточках світу, і в кожній країні є свої «особливості національної вимови». Потрібно відточувати вимову поступово.
 • Намагайтеся схопити саме важливе. Щоби правильно зрозуміти мовлення співрозмовника або текст, не обов’язково повністю перекладати всю фразу цілком, достатньо вловити суть. Сама розповсюджена помилка: ви чуєте в мовленні незнайоме для вас слово і починаєте зациклюватися на ньому не звертаючи увагу на всю фразу або речення цілком. Так робити точно не варто, адже ви можете втратити нитку розмови.
 • Вчiть фрази. Спробуйте вчити не окремі слова, а цілі речення або уривки з них. Таким чином лексика запам’ятовується краще, а у вас в пам’яті зостануться корисні шаблони фраз. З таких шаблонів можна скласти своє звернення до співрозмовника.
 • Слухайте аудіоматеріали.  Щоби не хвилюватися про те, чи зможете ви зрозуміти англійське мовлення на слух, розвивайте свою навичку аудіювання. Ви можете дивитися новини, фільми, серіали англійською, слухати аудіозапис на цікаві вам теми та таке інше. Намагайтеся слухати що-небудь англійською хоча б 10-20 хвилин на день. 
 • Промовляйте все англійською. Під час самостійних занять англійською мовою можна тренуватися розмовляти. Для цього просто промовляйте все вголос. Читаєте книгу — читайте вголос, робите граматичні вправи — промовляйте те, що пишете, переглядаєте фільм — повторюйте фрази за героями, йдете, врешті-решт, по вулиці — коментуйте вголос все, що бачите. Це може здатися дивним, але такі дії принесуть відчутну користь. Можна почати вже зараз і прокоментувати фрукт на картинці нижче:
 •  

Банан, просто банан

read also
Читай также

Финальный штрих: как реагировать на вопросы и комментарии на английском?

Висновок

В загальному, рівень Beginner можна коротко назвати Survival English — «рівень виживання» в чужій країні. Це означає, ви зрозумієте, на який вихід йти на посадку, скільки вартує сувенірне горнятко і ви не помрете з голоду в ресторані. А ось дивитись мультфільми англійською та вести філософські бесіди за чаркою чаю — поки що нi. Ну, треба ж з чогось починати. Тому успiхiв вам!

Велика та дружня родина EnglishDom

заявка отправляется

Пожалуйста, подожди…

Бесплатный урок
с преподавателем

Заниматься
самостоятельно