Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть

Привет! Мы – онлайн-школа английского Englishdom

Мы предлагаем 3 варианта обучения:

👩‍💻

Индивидуальные онлайн-уроки с преподавателем на нашей интерактивной платформе ED Class

🤓

Самостоятельное изучение английского на нашем сайте в онлайн-тренажере

📱

Либо обучение в мобильном приложении Ed Words, или на современной онлайн-платформе и в разговорных групповых занятиях

8 июля 2022
3 мин. читать

Тести з граматики англійської мови з відповідями

Нет времени читать? Сохрани в

Содержание статьи:

notebook image

Проверь свой уровень английского

Это бесплатный комплексный тест, который поможет определить твой уровень владения языком по всем параметрам:

  • Грамматика
  • Словарный запас
  • Чтение
  • Восприятие речи на слух

🕣 🇬🇧 Tест займет до 15 мин

Пропонуємо вам пройти онлайн тест та перевірити свої знання часів англійської мови. Тест безкоштовний. Він займе не більше десяти хвилин і вкаже на ваші прогалини у знаннях. Результати можна побачити відразу, на цій же сторінці.

Структура тесту з граматики англійської мови

У цьому тесті з граматики англыйської мови 20 питань з відповідями. Структура у всіх питань однакова. Вам пропонується речення із пропущеним словом. Вам потрібно вибрати правильний варіант із запропонованих. Правильний варіант завжди один. Жодних підступів. 

Тест охоплює такі граматичні теми: Present Simple, Future Simple, Past Simple, Present Perfect, Past Perfect, Future Perfect, Present Continuous, Past Continuous, Future Continuous, Present Perfect Continuous, Past Perfect Continuous, Future Perfect Continuous, пасивний стан, умовні речення, узгодження часів та герундій.

Після відповіді на останнє запитання ви побачите результати тесту. Кількість правильних відповідей потрібно звірити з табличкою нижче та дізнатися, наскільки добре ви впоралися. Звертайте увагу насамперед на питання, де ви помилилися. Так ви дізнаєтеся про свої слабкі місця і зможете відточити потрібну тему в онлайн тренажері граматики. Ви ж не просто так цей тест проходите.

Перед тим, як ви почнете, ще одна порада. У кожному питанні буде четвертий варіант відповіді – "не знаю". Не ігноруйте його. Якщо не впевнені у відповіді, краще натиснути на цей варіант, щоб не заробити незаслужені бали просто завдяки успіху. Домовились? Тоді можете приступати!

 

80

Читай также

Все английские времена за пятнадцать минут (видео)

Результати тесту

0-6 правильних відповідей: Вам поки що рано переходити до серйозної граматики. Повторіть основу.

7-12 правильних відповідей: Ви загалом знаєте англійські часи і можете висловлюватись так, щоб вас зрозуміли. Іноді ви припускаєтеся помилок, але це тимчасово. Продовжуйте займатись.

13-17 правильних відповідей: Дуже хороший результат. Граматикою вас не налякати.

18-20 правильних відповідей: Так ви справжній гуру! Вітаємо!*Тест не оцінює ваш словниковий запас та розмовні навички, тому його результат приблизний.

 

Читай также

50 самых употребляемых английских идиом

Що робити з результатами тесту онлайн?

Якщо вас задовольнив результат, то порадіти. А якщо ні, то доведеться повторити пройдені теми та спробувати свої сили ще раз. Не забудьте перечитати теорію на теми, в яких були помилки. Краще їх викорінити зараз, на початку шляху.

Якщо ж ви відчуваєте, що самі не впораєтеся і вам потрібна допомога експерта, ви завжди можете постукати до нас ;) Для цього запишіться на безкоштовний онлайн урок з викладачем. Там ви протягом 50 хвилин зможете поспілкуватися з викладачем, одночасно виконуючи різні завдання. І до кінця уроку викладач зможе більш точно оцінити ваш рівень англійської, виявити ваші слабкі місця та дати необхідні рекомендації.

Розкрийте світ нових можливостей, вивчаючи англійську онлайн. З Englishdom ви впевнено оволодієте граматикою англійської мови та розширите свої горизонти. Think global, speak local.

Englishdom #надихаємовивчити