EnglishDom GET on the store

Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть
16 февраля 2018
5 мин. читать

Твір My trip англійською з перекладом

Нет времени? Сохрани в

Що може бути цікавіше подорожі? У нiй людина знаходить себе і переосмислює все своє життя. Подорож — це свого роду ковток свіжості та натхнення для нових починань. Почнемо і ми! Let's go!

Содержание статьи:

  Твір My trip англійською з перекладом, изображение 1

Essay on My trip

Travelling is the most exciting thing in the world. First of all, it lets us discover the world and to see different countries, experience their cultures and traditions. Moreover, we enrich our knowledge about life in general and particularly about ourselves. Travelling also gives us an opportunity to meet new interesting people, learn new languages and develop our skills. That’s why I’m trying to travel as much as possible.

The best trip I’ve ever had in my life was to France. Although it happened two years ago, but I still recall this wonderful time with a great pleasure. I went there with two of my friends and it was really the right decision, because we travelled by coach and the journey took a long time. We were playing cards on the way, singing songs and joking all the time. As we arrived we checked in a hotel not far from the center. We were exhausted but in a good mood.

The first day in Paris was fantastic. It was a bus tour around the city called Open Tour. We got on a bus at the nearest stop. It was amazing that it stopped in front of all sights, so we could get off and walk around the most famous places. We took thousands of photos of Eiffel Tower, the Louvre, Arch of Triumph and other monuments. We were impressed by the number of tourists and the beauty of the places we visited. We spent 4 other days in Paris, but this first time our impressions were thrilling.

The next days we visited plenty of museums and had some time for small shopping to buy souvenirs. Last evening we went on a small excursion by boat. It was amazing to be on board and to see all the sights again as if they were saying goodbye to us.

Thus, it was fantastic time and I hope to come back to Paris one day to get the same marvelous emotions there.

read also
Читай также

Ведьмак: сравнение книг, игр и сериала

Твір на тему Моя подорож

Подорожі — найзахоплююча річ у світі. Перш за все, вони дозволяють нам пізнавати світ, а також побачити різні країни, дослідити їх культуру і традиції. Більш того, ми збагачуємо знання про життя в цілому, а також про нас самих зокрема. Подорожі також дають нам можливість познайомитися з новими цікавими людьми, вчити нові мови й розвивати наші здібності. Тому я намагаюся подорожувати якомога частіше.

Краща подорож в моєму житті була у Франції. І хоча це було два роки тому, я все ще згадую цей чудовий час з величезним задоволенням. Я їздила з двома друзями та це було дійсно правильне рішення, тому що ми подорожували на автобусі й поїздка зайняла багато часу. В дорозі ми грали в карти, співали пісні і весь час жартували. По приїзду ми зареєструвалися в готелі неподалік від центру. Ми були виснажені, але в хорошому настрої.

Перший день в Парижі був відмінний. Це був автобусний тур під назвою Open Tour. Ми сіли в автобус на найближчій зупинці. Було чудово, що автобус зупинявся у всіх пам'яток, тому ми могли вийти і прогулятися по найвідоміших місцях. Ми зробили тисячі фотографій Ейфелевої вежі, Лувру, Тріумфальної арки та інших пам'ятників. Ми були вражені кількістю туристів і красою місць, які ми відвідали. Ми провели ще 4 дні в Парижі, але в цей перший день наші враження були просто захопливими.

У наступні дні ми відвідали багато музеїв, і у нас було небагато часу на походи по магазинах, щоб купити сувеніри. В останній вечір ми вирушили на невелику екскурсію на кораблі. Знаходитися на борту і побачити всі визначні пам'ятки знову було так чудово, як ніби вони прощалися з нами.

Отже, ми відмінно провели час, і я сподіваюся одного разу повернутися в Париж, щоб отримати ті ж чудові емоції.

Читайте також: Твiр My summer holiday
read also
Читай также

Самые загадочные места планеты

Обговори цю тему з викладачем на безкоштовному занятті

Хочете також описувати свою подорож в красиві міста і місця, але рівень англійської залишає бажати кращого? Ми навчимо висловлювати свої думки грамотно і вільно! Перший iндивiдуальний урок по Skype з викладачем безкоштовний.

З любов'ю до своїх студентiв.
Велика та дружня родина Englishdom.

заявка отправляется

Пожалуйста, подожди…

Бесплатный урок
с преподавателем

Заниматься
самостоятельно