🌞Підтримуй впевненість в англійській під час літа! Дізнайся рішення📘

Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть
31 августа 2022
2 мин. читать

Чи зможете ви підтримати розмову про фінанси англійською мовою?

Нет времени? Сохрани в

Содержание статьи:

Hello ladies and gentlemen! Якщо ви відкрили цей тест, то швидше за все ви хочете перевірити свої знання англійської мови у сфері фінансів і на скільки ви готові підтримати розмову про гроші. Не будемо вас нудити довгим вступом і відразу перейдемо до структури тесту.

Структура тесту

У цьому тесті 12 питань. Структура у всіх питань однакова. Вам пропонується речення із пропущеним словом. Вам потрібно вибрати правильний варіант із запропонованих. Правильний варіант завжди один. 

Після відповіді на останнє запитання ви побачите результати тесту. Кількість правильних відповідей потрібно звірити з табличкою нижче та дізнатися, наскільки добре ви впоралися. Звертайте увагу насамперед на питання, де ви помилилися. Після тести ви можете заглянути у наш Онлайн тренажер і підтягнути лексику на тему гроші.

Перед тим, як ви почнете, ще одна порада. У кожному питанні буде четвертий варіант відповіді – "не знаю". Не ігноруйте його. Якщо не впевнені у відповіді, краще натиснути на цей варіант, щоб не заробити незаслужені бали просто завдяки успіху. Домовились? Тоді можете приступати!

125

Читай также

Сочинение International Women's Day на английском с переводом

Результати тесту

0 – 4 правильних відповідей: You failed, but at least you tried. Ваш співрозмовник ледве вас розуміє, але не журіться, все можна ще виправити, якщо підтягнути словниковий запас.

5 – 8 правильних відповідей: You navigate financial conversations with mixed success. Ви можете підтримати розмову про фінанси, оскільки знаєте для цього достатньо, але іноді можете плутатися в термінах.

9 – 12 правильних відповідей: Great result. Ви знаєте основні терміни зі світу фінансів і можете підтримати розмову про фінанси з іноземними партнерами. Так тримати!

Якщо ви хочете покращити вашу англійську у фінансовій сфері, рекомендуємо звернути вашу увагу на наш курс «Англійська для фінансів та аудиту».

EnglishDom #надихаємовивчити