Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть

Привет! Мы – онлайн-школа английского Englishdom

Мы предлагаем 3 варианта обучения:

👩‍💻

Индивидуальные онлайн-уроки с преподавателем на нашей интерактивной платформе ED Class

🤓

Самостоятельное изучение английского на нашем сайте в онлайн-тренажере

📱

Либо обучение в мобильных приложениях ED Words и ED Courses и разговорных клубах

31 августа 2022
3 мин. читать

Протестуй команду і дізнайся, хто готовий зустрічати в офісі іноземного колегу

Нет времени? Сохрани в

Содержание статьи:

Всім привіт! Швидше за все, у вашій компанії були моменти, коли співробітникам доводилося приймати іноземних партнерів або вести діалог з інвесторами англійською мовою. Результат таких переговорів може залежати не тільки від знань співробітника та його комунікативних навичок, але також від рівня володіння англійською мовою.

Сьогодні ми пропонуємо пройти тест на знання англійської мови та визначити свій рівень.

Усього 20 питань. Правила прості: Тест пропонує вам речення, у якому пропущено слово або граматична структура. Ви повинні вибрати єдиний правильний  варіант із трьох, або варіант "не знаю". Цей варіант ми додали для прозорості тесту, щоб ви не грали у вгадалки. Отже, якщо слово не знайоме або ви не впевнені у граматичній структурі , так і відзначайте.

Після відповіді на останнє запитання ви побачите результати тесту. Кількість правильних відповідей потрібно звірити з табличкою нижче та дізнатися, наскільки добре ви впоралися. Звертайте увагу насамперед на речення, де ви помилилися. Так ви дізнаєтеся про свої слабкі місця і зможете відточити потрібну тему в онлайн тренажері граматики. Ви ж не просто так цей тест проходите.

Перед тим, як ви почнете, ще одна порада. У кожному питанні буде четвертий варіант відповіді – "не знаю". Не ігноруйте його. Якщо не впевнені у відповіді, краще натиснути на цей варіант, щоб не заробити незаслужені бали просто завдяки успіху. Домовились? Тоді можете приступати!

 

122

 

Результати тесту

0 – 4 правильних відповідей: Ой, щось пішло не по плану. Ви не готові до зустрічі з іноземними колегами. Потрібно вивчити теорію, підтягнути англійську і спробувати ще раз. Ваш рівень англійської Elementary.

5 – 10 правильних відповідей: Є ще моменти над якими потрібно попрацювати у граматиці та частіше практикувати мову. Ваш рівень англійської мови Pre–Intermediate.

11 – 15 правильних відповідей: Ви досить впевнено користуєтесь своїми знаннями англійської граматики та можете підтримати розмову з іноземними колегами. Ваш рівень Intermediate.

16 – 20 правильних відповідей: Ви готові зустріти іноземного колегу. Ви впевнено володієте теоретичною базою та можете спокійно комунікувати при зустрічі. Ваш рівень англійської Upper–Intermediate.

 

*Тест не оцінює ваш словниковий запас та розмовні навички, тому його результат приблизний.

 

Знання англійської мови допоможе вам не тільки успішно зустріти іноземних партнерів або колег, справити гарне перше враження при зустрічі, але й допоможе вам у подальшому просуванні кар'єрними сходами.

EnglishDom #надихаємовивчити