Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть

Привет! Мы – онлайн-школа английского Englishdom

Мы предлагаем 3 варианта обучения:

👩‍💻

Индивидуальные онлайн-уроки с преподавателем на нашей интерактивной платформе ED Class

🤓

Самостоятельное изучение английского на нашем сайте в онлайн-тренажере

📱

Либо обучение в мобильном приложении Ed Words, или на современной онлайн-платформе и в разговорных групповых занятиях

27 июля 2022
3 мин. читать

Тест: чи готові зробити замовлення в англійському ресторані?

Нет времени? Сохрани в

Зміст статті:

Hi there! Подорожуючи, хочеться відвідати всі визначні пам'ятки та цікаві місця. При цьому не менш цікаво скуштувати екзотичні страви у найкращих кафе та ресторанах різних країн світу. Напевно, кожен мандрівник зіштовхувався з проблемою замовлення смакоти в іншій країні, коли рівень мови не дуже високий.

А як щодо вас? Чи зможете ви вразити друзів, зробивши замовлення в англійському ресторані? Чи зможете пояснити стейк якої прожарки ви хочете? Чи знаєте ви, як попросити рахунок англійською? Кажете так? А якщо перевіримо? Ось, тримайте тест.

 

Структура тесту

У цьому тесті 15 питань. Структура у всіх питань однакова. Вам пропонується речення із пропущеним словом. Вам потрібно вибрати правильний варіант із запропонованих. Правильний варіант завжди один. Жодних підступів. 

Після відповіді на останнє запитання ви побачите результати тесту. Кількість правильних відповідей потрібно звірити з табличкою нижче та дізнатися, наскільки добре ви впоралися. Звертайте увагу насамперед на питання, де ви помилилися. Так ви дізнаєтеся про свої слабкі місця і зможете відточити потрібну тему в онлайн тренажері. Ви ж не просто так цей тест проходите.

Перед тим, як ви почнете, ще одна порада. У кожному питанні буде четвертий варіант відповіді – "не знаю". Не ігноруйте його. Якщо не впевнені у відповіді, краще натиснути на цей варіант, щоб не заробити незаслужені бали просто завдяки успіху. Домовились? Тоді можете приступати!

 

95

Результати тесту

0-7 правильних відповідей: Whoops! Вам поки що не вистачає слів для вільного спілкування на цю тему. Радимо поповнити свій словничок та пройти цей тест знову. А то спілкуватися доведеться мовою жестів.

8-12 правильних відповідей: Not bad, not bad… Іноді ви припускаєтеся помилок, але це тимчасово. Голодним не залишитеся.

13-15 правильних відповідей: Отакої! То ви все знаєте. Мерщій замовляти столик ;)


Посидіти в затишній обстановці з друзями, мило поспілкуватися і поїсти смачні страви завжди приємно, а особливо якщо ви можете, без проблем, замовити їжу англійською мовою. 

Школа англійської мови Englishdom - ваш надійний провідник у світі мовного навчання. Індивідуальний підхід та досвідчені викладачі допоможуть вдосконалити знання та впевнено робити замовлення в англійському ресторані. Вільне майбутнє починається з вільної англійської!

Englishdom #надихаємовивчити