Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть

Привет! Мы – онлайн-школа английского Englishdom

Мы предлагаем 3 варианта обучения:

👩‍💻

Индивидуальные онлайн-уроки с преподавателем на нашей интерактивной платформе ED Class

🤓

Самостоятельное изучение английского на нашем сайте в онлайн-тренажере

📱

Либо обучение в мобильном приложении Ed Words, или на современной онлайн-платформе и в разговорных групповых занятиях

27 июля 2022
3 мин. читать

Тест: чи зможете ви пройти співбесіду англійською?

Нет времени читать? Сохрани в

Содержание статьи:

notebook image

Проверь свой уровень английского

Это бесплатный комплексный тест, который поможет определить твой уровень владения языком по всем параметрам:

  • Грамматика
  • Словарный запас
  • Чтение
  • Восприятие речи на слух

🕣 🇬🇧 Tест займет до 15 мин

Hello there, fellas! Співбесіда – завдання не з простих, а співбесіда англійською – тим паче! Але немає нічого неможливого. Треба гарно підготуватися – підтягнути свою англійську, опрацювати стандартні питання ейчарів та скласти гарне резюме. 

Давайте подивимося, на якій ви зараз стадії та чи готові до співбесіди англійською?

Структура тесту «Чи зможете ви пройти співбесіду англійською?»

У цьому тесті 15 питань. Структура у всіх питань однакова. Вам пропонується речення із пропущеним словом. Вам потрібно вибрати правильний варіант із запропонованих. Правильний варіант завжди один. Жодних підступів. 

Після відповіді на останнє запитання ви побачите результати тесту. Кількість правильних відповідей потрібно звірити з табличкою нижче та дізнатися, наскільки добре ви впоралися. Звертайте увагу насамперед на питання, де ви помилилися. Так ви дізнаєтеся про свої слабкі місця і зможете відточити потрібну тему в онлайн тренажері граматики. Ви ж не просто так цей тест проходите.

Перед тим, як ви почнете, ще одна порада. У кожному питанні буде четвертий варіант відповіді – "не знаю". Не ігноруйте його. Якщо не впевнені у відповіді, краще натиснути на цей варіант, щоб не заробити незаслужені бали просто завдяки успіху. Домовились? Тоді можете приступати!

 

91

Результати тесту

0-7 правильних відповідей: Whoops! Щось пішло не так. До співбесіди ще раненько. Треба опанувати теорію, підтягнути англійську та спробувати ще разок.

8-12 правильних відповідей: Є ще моменти, в яких ви допускаєте помилки. Тому є над чим попрацювати. Радимо повторити матеріал.

13-15 правильних відповідей: Ви той, про кого мріє кожний єйчар! Ви хоч зараз можете подавати резюме хоч куди. Вас візьмуть з руками та ногами.

 

*Тест не оцінює ваш словниковий запас та розмовні навички, тому його результат приблизний.

 

Впевненість у собі – це половина успіху на співбесіді. Але для того щоб бути впевненим у собі на всі 100, потрібно вивчати англійську тієї сфери, де ви працюєте. І починати треба раніше, ніж за два тижні до співбесіди ;)

Курси англійської мови від Englishdom - це ваш шлях до вільного спілкування з усім світом. Розкрийте свій потенціал, отримуйте нові можливості та успішно проходьте співбесіду на англійській. Freedom to speak with the world.

Englishdom #надихаємовивчити