Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть

Привет! Мы – онлайн-школа английского Englishdom

Мы предлагаем 3 варианта обучения:

👩‍💻

Индивидуальные онлайн-уроки с преподавателем на нашей интерактивной платформе ED Class

🤓

Самостоятельное изучение английского на нашем сайте в онлайн-тренажере

📱

Либо обучение в мобильном приложении Ed Words, или на современной онлайн-платформе и в разговорных групповых занятиях

8 июля 2022
3 мин. читать

Тест на рівень англійської A1

Нет времени? Сохрани в

Содержание статьи:

Якщо ви вивчаєте англійську, то для того, щоб зберегти свою мотивацію, вам увесь час потрібно стежити за своїм прогресом. Навіть якщо, ви тільки-но починаєте і вам здається, що до тестів ще далеко – ніколи не буде зайвим перевірити свої сили. Тому для новачків пропонуємо тест з англійської мови на рівні A1. 

Слід пояснити, що означає ця позначка для тих, хто ще не знайомий з міжнародними стандартами оцінювання англійської. Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою (CEFR) встановили шість рівнів володіння мовою класифікованих відповідно до їх рівня складності. Рівень A1 (початковий) є першим рівнем за цією шкалою та еквівалентний базовому рівню або рівню новачка. За ним йде A2, B1, B2, C1, C2, де С2 вважається найвищим ступенем володіння мовою.

Отже, до справи. Давайте штурмувати першу сходинку англійської, готові?

Структура тесту на рівень англійської A1

У цьому тесті 15 питань. Структура у всіх питань однакова. Вам пропонується речення із пропущеним словом. Вам потрібно вибрати правильний варіант із запропонованих. Правильний варіант завжди один. Жодних підступів. 

 

Тест охоплює такі граматичні теми: Present Simple, конструкція There is / There are, множина, запитальні слова, артиклі, прийменники, присвійний відмінок та займенники.

 

Після відповіді на останнє запитання ви побачите результати тесту. Кількість правильних відповідей потрібно звірити з табличкою нижче та дізнатися, наскільки добре ви впоралися. Звертайте увагу насамперед на питання, де ви помилилися. Так ви дізнаєтеся про свої слабкі місця і зможете відточити потрібну тему в онлайн тренажері граматики. Ви ж не просто так цей тест проходите.

 

Перед тим, як ви почнете, ще одна порада. У кожному питанні буде четвертий варіант відповіді – "не знаю". Не ігноруйте його. Якщо не впевнені у відповіді, краще натиснути на цей варіант, щоб не заробити незаслужені бали просто завдяки успіху. Домовились? Тоді можете приступати!

 

67

Читай также

Сочинение My working day на английском с переводом

Результати тесту

0-7 правильних відповідей: Скажемо прямо, з граматикою ви поки що на "Ви". Не полінуйтеся та приділіть кілька днів вивченню базових тем. Це скелет, на якому тримається мова.

8-12 правильних відповідей: Ви приблизно розрізняєте часи англійської мови, але часто плутаєтесь у деталях. Є над чим попрацювати.

13-15 правильних відповідей: Приймайте наші вітання! Congratulations! Ви склали тест на "відмінно".

 

*Тест не оцінює ваш словниковий запас та розмовні навички, тому його результат приблизний.

 

Читай также

Текст и перевод песни Take Me to Church (Hozier)

Що робити з результатами тесту онлайн?

Якщо вас задовольнив результат, то порадіти. А якщо ні, то доведеться повторити пройдені теми та спробувати свої сили ще раз. Не забудьте перечитати теорію на теми, в яких були помилки. Краще їх викорінити зараз, на початку шляху.

Якщо ж ви відчуваєте, що самі не впораєтеся і вам потрібна допомога експерта, ви завжди можете постукати до нас ;) Для цього запишіться на безкоштовний онлайн урок з викладачем. Там ви протягом 50 хвилин зможете поспілкуватися з викладачем, одночасно виконуючи різні завдання. І до кінця уроку викладач зможе більш точно оцінити ваш рівень англійської, виявити ваші слабкі місця та дати необхідні рекомендації.

EnglishDom #надихаємовивчити