Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть
8 июля 2022
3 мин. читать

Тест на рівень англійської B1

Нет времени? Сохрани в

Содержание статьи:

How are you doing, fellas? Бажаєте перевірити, чи дотягує ваш рівень англійської до рівня B1? Тоді ласкаво просимо на тест.

Для тих, хто не розуміє, про що йде мова та що це таке, B1: Рівень B1 у Загальноєвропейських компетенціях володіння іноземною мовою (CEFR) також відомий як Intermediate. Цей рівень означає, що ви можете ефективно діяти у професійних, академічних чи повсякденних ситуаціях в англомовній країні. 

Якщо ви плануєте працевлаштування в будь-яку з компаній за кордоном, то вам знадобиться саме цей рівень, оскільки його найчастіше вимагають роботодавці. А ще приємний бонус – це можливість вступу до іноземних навчальних закладів на підготовчі та загальні відділення навчання. Не погано, чи не так?

Структура тесту на рівень англійської B1

У цьому тесті 15 питань. Структура у всіх питань однакова. Вам пропонується речення із пропущеним словом. Вам потрібно вибрати правильний варіант із запропонованих. Правильний варіант завжди один. Жодних підступів. 

Тест охоплює такі граматичні теми: артиклі, вступні слова, Past Simple, Present Perfect, Present Perfect Continuous, Past Perfect, умовні речення, герундій та інфінітив, модальні дієслова та пасивний стан.

Після відповіді на останнє запитання ви побачите результати тесту. Кількість правильних відповідей потрібно звірити з табличкою нижче та дізнатися, наскільки добре ви впоралися. Звертайте увагу насамперед на питання, де ви помилилися. Так ви дізнаєтеся про свої слабкі місця і зможете відточити потрібну тему в онлайн тренажері граматики. Ви ж не просто так цей тест проходите.

Перед тим, як ви почнете, ще одна порада. У кожному питанні буде четвертий варіант відповіді – "не знаю". Не ігноруйте його. Якщо не впевнені у відповіді, краще натиснути на цей варіант, щоб не заробити незаслужені бали просто завдяки успіху. Домовились? Тоді можете приступати!

 

71

Читай также

Формула успеха и цитаты о нём на английском

Результати тесту

0-7 правильних відповідей: Скажемо прямо, з граматикою ви поки що на "Ви". Не полінуйтеся та приділіть кілька днів вивченню базових тем. Це скелет, на якому тримається мова.

8-12 правильних відповідей: Ви приблизно розрізняєте часи англійської мови, але часто плутаєтесь у деталях. Є над чим попрацювати.

13-15 правильних відповідей: Приймайте наші вітання! Congratulations! Ви склали тест на "відмінно".

 

*Тест не оцінює ваш словниковий запас та розмовні навички, тому його результат приблизний.

 

Читай также

Английские фразовые глаголы для интернет-юзеров

Що робити з результатами тесту онлайн?

Якщо вас задовольнив результат, то порадіти. А якщо ні, то доведеться повторити пройдені теми та спробувати свої сили ще раз. Не забудьте перечитати теорію на теми, в яких були помилки. Краще їх викорінити зараз, на початку шляху.

Якщо ж ви відчуваєте, що самі не впораєтеся і вам потрібна допомога експерта, ви завжди можете постукати до нас ;) Для цього запишіться на безкоштовний онлайн урок з викладачем. Там ви протягом 50 хвилин зможете поспілкуватися з викладачем, одночасно виконуючи різні завдання. І до кінця уроку викладач зможе більш точно оцінити ваш рівень англійської, виявити ваші слабкі місця та дати необхідні рекомендації.

 

EnglishDom #надихаємовивчити