Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть

Привет! Мы – онлайн-школа английского Englishdom

Мы предлагаем 3 варианта обучения:

👩‍💻

Индивидуальные онлайн-уроки с преподавателем на нашей интерактивной платформе ED Class

🤓

Самостоятельное изучение английского на нашем сайте в онлайн-тренажере

📱

Либо обучение в мобильном приложении Ed Words, или на современной онлайн-платформе и в разговорных групповых занятиях

28 июля 2022
3 мин. читать

Чи зможете ви відрізнити Complex Object від Complex Subject?

Нет времени? Сохрани в

Зміст статті:

Hi, fellas! Сьогоднішня тема можете здатися складною для багатьох. Це Complex Object та Complex Subject. Та насправді конструкції Complex Object і Complex Subject не становлять жодної складності (так-так, якщо сісти та розібратися – нічого складного), а, навпаки, полегшують нашу мову, роблячи її більш схожою на англомовну. Вони дуже популярні і використовуються усюди, тому постарайтеся не оминути їх стороною, та приділити їм увагу.

 

А зараз пропонуємо вам перевірити отримані знання, пройшовши наступний тест:

 

 

У цьому тесті 20 питань. Структура у всіх питань однакова. Вам пропонується речення із пропущеним словом. Вам потрібно вибрати правильний варіант із запропонованих. Правильний варіант завжди один. Жодних підступів. 

 

Після відповіді на останнє запитання ви побачите результати тесту. Кількість правильних відповідей потрібно звірити з табличкою нижче та дізнатися, наскільки добре ви впоралися. Звертайте увагу насамперед на питання, де ви помилилися. Так ви дізнаєтеся про свої слабкі місця і зможете відточити потрібну тему в онлайн тренажері граматики. Ви ж не просто так цей тест проходите.

 

Перед тим, як ви почнете, ще одна порада. У кожному питанні буде четвертий варіант відповіді – "не знаю". Не ігноруйте його. Якщо не впевнені у відповіді, краще натиснути на цей варіант, щоб не заробити незаслужені бали просто завдяки успіху. Домовились? Тоді можете приступати!

 

117

Результати тесту

0-6 правильних відповідей: Вам поки що рано переходити до серйозної граматики. Повторіть основу.

7-12 правильних відповідей: Ви загалом володієте матеріалом і можете висловлюватись так, щоб вас зрозуміли. Іноді ви припускаєтеся помилок, але це тимчасово. Продовжуйте займатись.

13-17 правильних відповідей: Дуже гарний результат. Граматикою вас не налякати.

18-20 правильних відповідей: Так ви справжній гуру англійської граматики! Вітаємо!

*Тест не оцінює ваш словниковий запас та розмовні навички, тому його результат приблизний.

 

Що робити з результатами тесту онлайн?

Якщо вас задовольнив результат, то порадіти. А якщо ні, то доведеться повторити пройдені теми та спробувати свої сили ще раз. Не забудьте перечитати теорію на теми, в яких були помилки. Краще їх викорінити зараз, на початку шляху.

Якщо ж ви відчуваєте, що самі не впораєтеся і вам потрібна допомога експерта, ви завжди можете постукати до нас ;) Для цього запишіться на безкоштовний онлайн урок з викладачем. Там ви протягом 50 хвилин зможете поспілкуватися з викладачем, одночасно виконуючи різні завдання. І до кінця уроку викладач зможе більш точно оцінити ваш рівень англійської, виявити ваші слабкі місця та дати необхідні рекомендації.

 

EnglishDom #надихаємовивчити